به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید اندیشه همزمان با ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله حسین نمایشگاه فاخری از آثار نقاشیخط با موضوع محرم در بازار نقش اندیشه افتتاح شد.

این نمایشگاه با حضور مهندس مسلم­ خانی رئیس هیأت مدیره و سرپرست شرکت عمران، مهندس شریفی معاونت هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، اشجعی معاونت محترم فرمانداری شهرستان شهریار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اندیشه، ریاست سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و جمعی دیگر از مسئولین شهرستان شهریار و شهر اندیشه در صبح روز شانزدهم شهریور ماه آغاز به کار نمود.

در ابتدای این مراسم مهندس مهدی مسلم­ خانی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان اظهار کرد: در سایه تعامل و همکاری شرکت عمران، شورای اسلامی و شهرداری شهر جدید اندیشه گالری نقش اندیشه در بازار ایرانی اسلامی دایر شد و در تلاش هستیم تا در مناسبت­ های مختلف از ظرفیت ایجاد شده در بازار ایرانی اسلامی شهر اندیشه نهایت استفاده را ببریم تا این گالری پابرجا و پیام رسان ما به همه هنرمندان در سراسر کشور باشد.

وی افزود: طی سالهای گذشته شرکت عمران شهر جدید اندیشه فقط رسالت شهرسازی نداشته است بلکه در کنار اقدامات عمرانی فراوان  در راستای افزایش کیفیت زندگی شهروندان در حوزه ­های مختلف فرهنگی و اجتماعی همچنان ثابت قدم است که افتتاح نمایشگاه امروز گواه این قضیه می­ باشد.

نمایشگاه مذکور که شامل ۳۸ اثر ماندگار از استاد مراد فتاحی می­باشد تا پنجم مهر ماه در معرض دید علاقمندان قرار خواهد داشت.

لینک کوتاه نوشته
https://andisheh.ntdc.ir/?p=20110
کد خبر
20110