اگهی فراخوان محدود شرکت عمران شهر جدید اندیشه ویژه خریداران بازار ایرانی اسلامی و مجتمع تجاری مهستان

 

وزارت راه و شهرسازی

شرکت عمران شهر جدید اندیشه

آگهی فراخوان محدود

ویژه خریداران واحد های تجاری بازار ایرانی اسلامی و مجتمع تجاری مهستان

فروش تعداد محدودی از پارکینگ ها و انباری های بازار بزرگ ایرانی اسلامی و انباری های مجتمع تجاری مهستان از مورخ 24/09/99 لغایت 06/10/99 در شهر جدید اندیشه

شرکت عمران شهر جدید اندیشه در نظر دارد تعداد محدودی از پارکینگ ها و انباری های بازار بزرگ ایرانی اسلامی و انباری های مجتمع تجاری مهستان در شهرجدید اندیشه را به صورت نقدی از طریق فراخوان محدود به فروش برساند. متقاضیان واجد شرایط می­توانند جهت کسب اطلاعات لازم، آگاهی از شرایط، دریافت فرم شرکت در فراخوان به واحد املاک وواگذاری شرکت واقع در شهر جدید اندیشه فاز 3 مراجعه و پیشنهادات خود را تا ساعت 13 روز شنبه مورخ 06/10/99  به دبیرخانه شرکت عمران تحویل نمایند.

  • فراخوان تنها ویژه خریداران واحد های بازار ایرانی اسلامی و مجتمع تجاری مهستان بوده و پس از اعلام برنده و واریز وجه، پارکینگ یا انباری مورد نظر به واحد متقاضی الحاق می گردد.
  • پیشنهاد دهندگان موظفند معادل 5% قیمت پایه را طی یک فقره حواله ساتنا به شماره 300100004001037607144188IR بنام تمرکز وجوه سپرده شرکت عمران اندیشه نزد خزانه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی، بابت تضمین شرکت در فراخوان واریز و فیش واریزی را به همراه فرم پیشنهاد قیمت در پاکت در بسته به دبیرخانه شرکت عمران شهر جدید اندیشه تحویل داده و رسید دریافت کنید. ضمناً کلیه پیشنهادها بلافاصله پس از پایان ساعت مقرر، در همان روز قرائت و برندگان نهایی پس از تائید اعضای کمیسیون فراخوان و تصویب هیأت مدیره طی نامه­ای به آنان ابلاغ خواهد شد، که پس از اعلام برنده و عدم واریز وجه پس از 7 روز کاری، سپرده به نفع شرکت عمران شهرجدید اندیشه ضبط خواهد شد.
  • جانمایی پارکینگ ها ی بازار ایرانی اسلامی بر عهده شرکت عمران بوده و خریدار امکان انتخاب یک یا چند باب پارکینگ را دارد.
  • اولویت فروش پارکینگ ها و انباری ها بر مبنای بالاترین قیمت پیشنهادی خواهد بود.
  • فراخوان دارای اسناد شرایط شرکت در آن می باشد که در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت و پس از تکمیل فرم شرکت در فراخوان ، در صورت تمایل می توانند در تاریخ یاد شده، هنگام قرائت برگه ها حضور داشته باشند.
  • هزینه تبلیغات و چاپ آگهی در روزنامه بر عهده برندگان فراخوان می­باشد.
  • شرکت عمران در رد یا قبول کلیه پیشنهادها مختار است.
  • در صورت عدم پرداخت وجه توسط برنده فراخوان در تاریخ مقرر، سپرده متقاضی به نفع این شرکت ضبط خواهد گردید.
  • متقاضیان­ میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتربه سایت اینترنتی andisheh.ntdc.ir مراجعه و یا با شماره­ تلفن­ 65552727 -021 تماس حاصل نمایند.

                                                                    

                                                                       

 

لینک کوتاه نوشته
https://andisheh.ntdc.ir/?p=22117
کد خبر
22117