مهندس رحمانی عضو هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید ضمن شرکت در جلسه با مدیرعامل، اعضاء هیأت مدیره و مدیران این شرکت  از پروژه های در دست اجرای شهر جدید اندیشه نیز بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید اندیشه در مورخ 08/06/1400 آقای مهندس رحمانی عضو هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید ضمن شرکت در جلسه با مدیرعامل، اعضاء هیأت مدیره و مدیران این شرکت  از پروژه های در دست اجرای شهر جدید اندیشه نیز بازدید نمود.

در این بازدید دکتر مسلم خانی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه ضمن ارائه گزارش کامل از پروژه های در دست اجرا و برنامه های آتی این شرکت از پیشرفت مناسب پروژه مطابق با برنامه زمانبندی آنها خبر داد و خاطر نشان ساخت
علی­رغم مشکلات بوجود آمده بابت افزایش قیمت مصالح و بیماری کرونا پروژه های این شرکت از روند پیشرفت فیزیکی مناسبی برخوردارند.

مهندس رحمانی عضو هیئت مدیره شرکت مادر نیز با تاکید بر این امر که سرعت به همراه کیفیت در روند پیشبرد پروژه های شرکت از اهم برنامه های شرکت مادر می باشد. ضمن قدر دانی از فعالیت های انجام شده خواستار تسریع در روند اجرایی پروژه ها و افتتاح آنها به منظور انجام تعهدات در قالب برنامه تولید و عرضه مسکن گردید.

لینک کوتاه نوشته
https://andisheh.ntdc.ir/?p=23332
کد خبر
23332