به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید اندیشه صبح روز سیزدهم مرداد ماه مهندس طاهرخانی معاون وزیر و مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید از پروژه­ های اقدام ملی تولید و عرضه مسکن شهر جدید اندیشه بازدید نمودند و با بیان توضیحاتی از سوی مهندس مسلم خانی سرپرست و رئیس هیأت مدیره شرکت عمران از نزدیک در روند پیشرفت و اجرای این پروژه­ ها قرار گرفتند.

پروژه ­های ۱۰۳۳ واحدی مرکز شهر اندیشه، ۵۰۶ واحدی لاله، ۱۴۰ واحدی پرند، ۲۱ واحدی آپادانا از جمله پروژه­ هایی بودند که در این بازدید با حضور پیمانکاران مربوط بازدید و مورد بررسی قرار گرفتند.
مهندس مسلم خانی ساخت ۲۵۰۰ واحد از مجموع ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در شهرهای جدید در طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن را سهم شرکت عمران اندیشه برشمرد و بر تلاش این شرکت در اتمام پروژه در طول برنامه زمان بندی تأکید نمود.
در ادامه این بازدید مهندس طاهرخانی در سالن جلسات شرکت عمران حاضر و با مهندس مسلم خانی سرپرست و اعضای هیأت مدیره شرکت عمران، مهندس کاویانی شهردار و جعفری رئیس شورای شهر اسلامی اندیشه و کارشناسان و پیمانکاران پروژه های اقدام ملی تولید و عرضه مسکن به هم اندیشی و بررسی وضعیت پروژه ­ها پرداخت و بر اجرای پروژه­ ها براساس برنامه زمان بندی و تسریع در امور جاری تأکید و آخرین دستورات و توصیه­ های لازم را صادر نمود.
همچنین مهندس طاهرخانی در این بازدید از شهر اندیشه به عنوان یکی از شهرهای جدید پیشرو در میان شهرهای جدید نام برد و اضافه کرد شرکت عمران اندیشه ظرفیت بسیار بالایی در نیروی انسانی و عملکردی دارد و این توانمندی­ ها باید به نحو احسن مورد استفاده قرار گیرد و با ظرفیت بالایی که در این شرکت وجود دارد می­ بایست پروژه­ های جدید و شاخصی در اندیشه تعریف و در اسرع وقت عملیات اجرایی آنها را آغاز نمود.

لینک کوتاه نوشته
https://andisheh.ntdc.ir/?p=19753
کد خبر
19753