برگزاری نشست رسانه ای رئیس هیأت مدیره و سرپرست شرکت عمران

 

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صبح روز سه شنبه چهاردهم آبان ماه نشست رسانه­ای رئیس هیأت مدیره و سرپرست شرکت عمران با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان شهریار در سالن اجتماعات این شرکت برگزار گردید.

در این نشست صمیمی مهندس مسلم خانی ابتدا با پاسداشت روز سیزدهم آبان ماه و حماسه مردم فهیم و اسکتبار ستیز میهن اسلامی در این روز و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عالیقدر عرصه خبررسانی و آگاهی بخشی، حضور خبرنگاران فهیم شهرستان شهریار را در شرکت عمران خیر مقدم گفت و از تلاش­های همه این عزیزان در انعکاس اخبار صحیح قدردانی نمود.

در ادامه مهندس مسلم خانی توضیحاتی در خصوص شرایط و وظایف فعلی شرکت عمران و وضعیت پروژه های جاری آن و همچنین پروژه های آتی همچون احداث ره باغ، مدرسه اجتماعی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، پیاده راه سلامت، قطار شهری، بیمارستان و نورپردازی بازار نقش اندیشه و مسجد سلمان فارسی و … در  شهر اندیشه ارائه نمود.

ایشان همچنین از وضعیت پروژه های اقدام ملی تولید و عرضه مسکن و پیشرفت فیزیکی آن گزارشی ارائه نمود و خبر از اعلام شرایط نهایی واگذاری این واحدها به متقاضیان در روزهای آینده داد.

 سرپرست شرکت عمران در این نشست خبری عنوان نمود در حال حاضر شرکت عمران جهت رفاه حال مالکان مساکن مهر این شهر تمهیداتی در نظر گرفته تا این عزیزان واحدهای مسکن مهر 99 ساله خود را بتوانند با خرید عرصه با شرایط استثنائی و پرداخت صرفاً یک پنجم از قیمت واقعی اراضی به صورت نقد و اقساط بلند مدت دارای سند ششدانگ رسمی نمایند و از مزایایی که قانونگذار جهت اسناد تک برگی پیش بینی نموده بهره مند گردند.

سپس مهندس مسلم خانی به گفتگو و تبادل اندیشه با اصحاب رسانه پرداخت و به پرسش های ایشان در زمینه های مختلف پاسخ داد.

رئیس هیأت مدیره و سرپرست شرکت عمران در پایان مجدداً از زحمات و کوشش های همه خبرنگاران بزرگوار شهرستان شهریار تجلیل و سپاسگزاری نمود.

لینک کوتاه نوشته
https://andisheh.ntdc.ir/?p=20261
کد خبر
20261