توسط شرکت عمران صورت پذیرفت

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید اندیشه این شرکت در روزهای پایانی اسفند ماه نسبت به توزیع   بسته  های اقلام بهداشتی رایگان در مجتمع های مسکونی این شهر اقدام نمود.

دکتر مسلم خانی رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت عمران ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی برای شهروندان شهر اندیشه در این خصوص گفت در این شرایط حساس شرکت عمران به سهم خود وظیفه می داند جهت رفاه حال ساکنین محترم این شهر اقدام به تأمین بخشی از اقلام و نیازهای بهداشتی ایشان نماید و با همین رویکرد این شرکت در این ایام نسبت به توزیع بسته­های بهداشتی حاوی مایع دستشوئی، مواد ضد عفونی کننده، بروشورهای اطلاع رسانی در خصوص پیشگیری از بیماری کرونا در مجتمع های مسکونی نمود. دکتر مسلم خانی همچنین تأکید نمود امید است با رعایت نکات بهداشتی توصیه شده از سوی کارشناسان توسط شهروندان فهیم از نگرانی های موجود در جامعه کاسته شده و با افزایش روحیه اجتماعی و عدم توجه به شایعات با همه توان این بیماری را شکست دهیم.

شایان ذکر است شرکت عمران علاوه بر توزیع این اقلام بهداشتی رایگان نسبت به ضدعفونی نمودن محوطه­ها، راهروها و … این مجتمع های مسکونی در راستای پیشگیری از بیماری کرونا ویروس اقدام نمود.

لینک کوتاه نوشته
https://andisheh.ntdc.ir/?p=20975
کد خبر
20975