جلسه پایش اقدام ملی شهرهای جدید با حضور مهندس طاهرخانی معاون وزیر و مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید و اعضاء هیأت مدیره این شرکت در 27 خرداد به صورت ویدئو کنفرانس با حضور مدیران شرکت­های عمران­های شهرهای جدید کشور برگزار شد.

در این جلسه تمامی مدیران عامل شرکت­ها، به ارائه گزارشی در خصوص اقدامات انجام شده جهت ساخت واحدهای مسکونی در طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن کشور پرداختند و هیأت مدیره شرکت مادر از این طریق در جریان روند پیشرفت فیزیکی پروژه­ های اقدام ملی در کشور و
برنامه­ های آتی شهرهای مختلف قرار گرفتند.

دکتر مهدی مسلم خانی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه نیز در این جلسه به تشریح اهم اقدامات این شرکت در خصوص پروژه­ های این شرکت در شهر اندیشه پرداخت.

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه درباره آخرین وضعیت  پروزه اقدام ملی و تولید مسکن در این شهر گفت: پروژه مسکونی 545 واحدی لیلیان واقع در محله 2 فاز 4 اندیشه در زمینی به مساحت بیش از 17 هزار مترمربع در حال احداث است و دارای پیشرفت فیزیکی 20% است.

پروژه مسکونی 50 واحدی آپادانا در محله 2 فاز 4 که در زمینی به مساحت بیش از 3 هزار مترمربع واقع شده در پیشرفت فیزیکی 12 درصدی برخودار است.

در ادامه ایشان افزود پروژه مسکونی 176 واحدی نرگس و همچنین 170 واحدی بنفشه به ترتیب22 و 32 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

مسلم خانی در پایان تصریح کرد پروژه مسکونی محله ایرانشهر مرکز شهر جدید اندیشه که در زمینی به مساحت بیش از 60 هزار مترمربع در 4 زون در شمال و جنوب بازار نقش اندیشه جهت 1076 واحد مسکونی طراحی شده دارای پیشرفت فیزیکی 15 درصد می­باشد.

لازم بذکر است عملیات اجرایی ساخت برنامه اقدام ملی  تولیدمسکن در بهار سال 98 توسط وزیر راه و شهرسازی در شهر اندیشه آغاز شد.

 

لینک کوتاه نوشته
https://andisheh.ntdc.ir/?p=21362
کد خبر
21362