پیگیری وضعیت معیشت شهروندان نیازمند ،در راستای رسالت اجتماعی شرکت عمران

 

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید اندیشه دکتر مهدی مسلم خانی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه طی بازدید از قرار گاه مواسا ت  و همدلی شهر جدید اندیشه،در مصاحبه با شبکه خبر رسالت اجتماعی شرکت عمران را از جمله مهمترین اهداف مدیریتی این شرکت در کنار وظیفه ذاتی ان که ساخت و ساز وایجاد خدمات با کاربری های مختلف است بر شمرد.

ایشان در پاسخ به سوال خبر نگار شبکه خبر که از  شرکت عمران را یک شرکت مهندسی و فعال در عرصه ساخت ساز یاد نمود تاکید کرد:شهر همانند موجودی زنده ، مدام در حال رشد بوده و ادامه حیات مناسب ان در گرو برنامه ریزی های دقیق و جامع در زمینه های مختلف از جمله فعالیتهای اجتماعی و فرهنگی است که این امر از وظایف مهم تمامی ارگانهای خدمات رسان در شهر از جمله شرکت عمران میباشد.

دکتر مسلم خانی  در ادامه ضمن اشاره به خدمات انجام شده توسط شرکت،خاطر نشان ساخت انچه شهر جدید اندیشه را به عنوان شهری پیشرو و متمایز در منطقه معرفی مینماید احساس تعلقی است که شهروندان این شهر به واسطه انجام این خدمات  به شهر خود دارند و این امر برای مسیولین شهر مایه مباهات است.

مقرر شد همزمان با فرا رسیدن شب یلدا بسته های ارزاق تهیه شده  توسط این قرار گاه که متشکل ازشرکت عمران اندیشه ،ستاد نماز جمعه ،شهرداری،سپاه ناحیه وخیرین شهر میباشد بین شهر وندان نیازمندی که از قبل شناسایی شده اند توزیع گردد.

لینک کوتاه نوشته
https://andisheh.ntdc.ir/?p=22125
کد خبر
22125