به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید اندیشه، دکتر حبیب دریاباد رئیس سابق آموزشکده سما اندیشه در این جلسه با تبریک انتصاب دکتر رمضانی با ارائه گزارشی مختصر از عملکرد دانشگاه در دوران تصدی وی، آموزشکده سما اندیشه را دارای پتانسیل و ظرفیت بالایی دانست و به تفاهم نامه منعقده با وزارت کار و رفاه اجتماعی در منطقه برای آموزش کارگران مشغول به کار در بخش صنایع، اشاره کرد و از تعامل مناسب شرکت عمران شهر جدید اندیشه و مدیرعامل این شرکت قدردانی نمود.

دکتر آئینی مدیر عامل شرکت عمران نیز ضمن تشکر از زحمات ارزشمند دریاباد علت حضور خود و مسئولین شهری را در مراسم، اهمیت ویژه به مسئله آموزش و نقش آن در پیشبرد اهداف عالی کشور عنوان کرد و توافق های صورت گرفته در خصوص استقرار دانشکده مدیریت شهری دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی را فرصت مناسبی برای شهر جدید اندیشه برشمرد و نسبت به همکاری و ادامه تعامل با دانشگاه آزاد سما اندیشه اعلام آمادگی نمود.
حجت الاسلام صادق لو معاون فرهنگی امام جمعه شهر اندیشه هم با قدردانی از زحمات دریاباد ابراز امیدواری کرد تا حضور دکتر رمضانی آثار و برکات ارزشمندی برای شهرمزین به نام فرهنگ و اندیشه، داشته باشد .
مهدی رمضانی رئیس جدید آموزشکده سما اندیشه نیز با قدردانی از زحمات روسای پیشین آموزشکده، گفت: بنده با ۱۱ سال سابقه خدمات گوناگون در سنگرهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی همچون هیات علمی، اجرای طرح های برون دانشگاهی، تالیفات، مقالات، خدمت در بسیج اساتید، باشگاه پژوهشگران و نخبگان امروز در خدمت سما هستم .
وی افزود: امیدوارم با همکاری همه بتوانیم فضایی آکنده از معنویت دینی، معرفت انسانی، امید، نشاط، خودباوری ایجاد و انسان هایی سالم، مفید و متعهد و متدین، نوآور، انقلابی، بسیجی و پیشتاز در اخلاق پرورش دهیم و بستری مناسب برای شکل گیری تمدن نوین اسلامی با استمداد از تعالیم نورانی قرآن کریم مهیا کنیم .
در پایان این جلسه لوح سپاس دریاباد و حکم انتصاب رمضانی به آنان تقدیم شد. بازدید از بخش های مختلف، امکانات، تجهیزات و فضاهای این آموزشکده پایان بخش مراسم بود.

لینک کوتاه نوشته
https://andisheh.ntdc.ir/?p=20032
کد خبر
20032