به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید اندیشه همزمان با هفته دولت و با پژواک بانگ الله اکبر مسجد امام هادی علیه السلام، فاز ۵ شهراندیشه افتتاح شد.
عصر روز چهارشنبه ششم شهریور ماه با حضور آقای مهندس طاهرخانی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، جلیلی معاون فرماندار شهرستان شهریار مسلم­ خانی رئیس هیأت مدیره و سرپرست شرکت عمران، پارسا رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان شهریار و جمع دیگری از مسئولین، خبرنگاران و مردم شریف شهرستان شهریار و اندیشه ابتدا مدرسه نهال فاز ۳ اندیشه که با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با اعتباری به مبلغ ۳ میلیارد تومان احداث گردیده مورد بهره برداری قرار گرفت و سپس مسجد باشکوه امام هادی (ع) در فاز ۵ شهر جدید اندیشه افتتاح شد.

مسجد امام هادی (ع) دارای زیربنای کل ساختمان به مساحت ۱۶۲۳ مترمربع است و با بودجه­ ای به مبلغ ۴۳ میلیارد ریال توسط شرکت عمران اندیشه احداث گردید. پس از افتتاح این مسجد زیبا، وبا حضور مسئولین در بازار نقش اندیشه از پروژه نورپردازی فضا و نمای بازار نقش اندیشه و مسجد سلمان فارسی که توسط شرکت عمران با بودجه ای به مبلغ تقریبی ۲ میلیارد ریال اجرا گردیده، رونمایی شد و با حضور تعداد فراوانی از شهروندان که در این مراسم و برنامه فرهنگی که دربازار با حضور هنرمندان کشورمان برپا شد، مورد بهره برداری همزمان قرار گرفت. با افتتاح این پروژه چشم نواز پس از این زیبایی بازار نقش اندیشه در شب­ ها هرچه بیشتر می شود، که تلفیق این نورپردازی با آب­نما و فواره ­های موزیکال جلوه ­گری خاصی را نیز به این مجموعه کم نظیر برای حاضرین مهیا می نماید.

لینک کوتاه نوشته
https://andisheh.ntdc.ir/?p=19710
کد خبر
19710