با همت شرکت عمران صورت پذیرفت

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید اندیشه صبح روز شنبه 26 بهمن همزمان با ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور دکتر محسنی بندپی استاندار تهران، مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار، دکتر مسلم خانی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه، مهندس سعیدیان رئیس نظام مهندسی استان تهران و جمعی از مدیران و مسئولین شهرستان شهریار و شهر اندیشه، اولین ساختمان سبز نظام مهندسی کشور در شهر جدید اندیشه افتتاح شد.

 این ساختمان سبز با همت شرکت عمران شهر جدید اندیشه و با واگذاری زمین از سوی این شرکت به نظام مهندسی در فاز 3 شهر اندیشه احداث شد.

شایان ذکر است این ساختمان مجهز به سیستم هدایت هوشمند BMS است و از دیگر ویژگی های این مجموعه اداری تأمین عمده انرژی از طریق پنل و سلول های خورشیدی و همچنین تأمین گرمایش و آب گرم ساختمان از طریق همین روش می باشد.

از دیگر خصوصیات ساختمان نظام مهندسی شهر جدید اندیشه سیستم تهویه آزاد هوا همراه با فیلتراسیون برای فصول معتدل سال می ­باشد. افزودنی است این ساختمان در زمینی به مساحت431  مترمربع و با زیر بنای 658 مترمربع با بودجه بالغ بر 28 میلیارد ریال در شهر جدید اندیشه به عنوان اولین ساختمان سبز نظام مهندسی کشور به بهره برداری رسید.

لینک کوتاه نوشته
https://andisheh.ntdc.ir/?p=20975
کد خبر
20975